Facts About Тварини Revealed
Facts About Тварини Revealed
Blog Article
● Якби бобер НЕ гриз дерева й не сточував цим зуби, то його зуби могли б проткнути його ж мозок.
Ця стаття присвячена тваринам, які вражають своїми унікальними здібностями та характеристиками. Тут ви знайдете най-най у тваринному світі, справжніх рекордсменів за різними параметрами: розміром, швидкістю, отруйністю, силою, тривалістю життя та іншими дивовижними особливостями.
Така поведінка не виникає до контакту з дослідними тваринами. Тобто щури здатні передавати знання один одного.
Всіх домашніх тварин можна розділити на наступні групи:
У відповідь на лоскіт цих ділянок пацюки видають ультразвукові сміхоподібні вокалізації.
Особливу небезпеку для диких тварин представляють дії людини, пов’язані із забрудненням навколишнього середовища, а також настання зимового періоду.
Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.
Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з ними людина. Скільки «братів і сестер» знищили click here вони (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.
викопні рештки тварин використовують для визначення відносного віку шарів гірських порід.
Сучасна наука описує понад півтора мільйона видів тварин. У цю цифру включені вимерлі і викопні види.
Маленький лінивець прекрасно себе почуває, влаштувавшись на тілі матері, як в колисці.
● У Ліхтенштейні фермери публікують некрологи на честь своїх померлих корів.
«Сім’я» тварин зовсім не схожа на людську. У людей батьки завжди раді бачити своїх дітей, навіть якщо пройшло багато років після розлуки. У тварин цього немає. Як тільки дитинчата підростають, родинний зв’язок між ними обривається назавжди. Правда, якусь подобу сім’ї вчені все ж бачать у ссавців і птахів.
беруть участь у поширенні рослин, грибів, бактерій та вірусів;